JEEP KLUB KALISZ


I Love Szlak Bursztynowy

Nasze imprezy


Poradnik 4x4


Linki


Sponsorzy


WOŚP


Valid XHTML 1.1

Poprawny CSS!

Jeepik

Historia

    Jeep Klub 4x4 Kalisz został założony latem 2005 przez kilkanaście osób mających dość nietypowe hobby - robić wszystko, aby jeździć coraz wolniej.
W miarę upływu czasu do naszej siedziby mieszczącej się w słynnym z marchewkowej surówki Barze ORIENT w Kaliszu przy ulicy Staszica 34 przybywało coraz więcej off-road-dowych miłośników i w chwili obecnej klub zrzesza 32 osoby. Jeździmy zarówno typowymi autami, które nie odbiegają zbytnio od stanu w jakim wypuściła je fabryka, jak i dziełami fantazji ich właścicieli. .zmotać wszystko tak aby zdążało. (tak na marginesie motanie nigdy nie ma końca).
    Obecnie fanatycy klubie jeżdżą 4 Suzuki Samurai w tym 3 mocno "zmodyfikowane", 2 Nissany Patrol (jeden przygotowany profesjonalnie do off-roadu), 2 Jeep-y, 3 Uazy, 2 Aro i Troper, Galenda, Frotka, Explozja i oczywiście największy w rodzinie GLEBOGRYZ (czyli mocnoooo przebudowany ZIŁ 131).
    Jako fanatycy jazdy terenowej przeważnie każdą wolną chwilę spędzamy gdzieś w błocie przemieszczając się w okolicach Kalisza, unikając asfaltu pokonujemy czasami w ciągu kilku godziny 10 metrów terenu mając przy tym wspaniałą zabawę.
    Staramy się aktywnie chronić nasze najbliższe otoczenie, w którym spędzamy wolny czas. Klub nasz w czerwcu tego roku zorganizował sprzątanie lasu na Winiarach. Zebraliśmy kilkadziesiąt worków śmieci pozostawionych przez .miłośników przyrody.
    Tego typu akcje wspólnie z Nadleśnictwem chcemy powtarzać w sposób cykliczny, planujemy także zimowe dokarmianie zwierzyny leśnej i sadzenie drzewek.
    Klub zarejestrowany jest w Urzędzie Miejskim w Kaliszu i jest w trakcie załatwiania formalności związanych z wpisaniem do Krajowego Rejestru Sądowego. Przebudowujemy też naszą internetową stronę klubową i planujemy aktywniej promować działalność klubową.
    Pomimo iż klub istnieje niecały rok możemy już pochwalić się sukcesami:
• październik 2005 .uczestnictwo w Odolanowska Jesień -11 miejsce
• kwiecień 2006 - w rajdzie Odolanowska Wiosna nasi klubowicze zajęli I, II, i III miejsce
oraz zdobyli Puchar FAIR Play.
• lipiec 2006 .wspólnie z Klubem osiedlowym Blaszak w Kaliszu i Strażą Miejską zorganizowaliśmy I Kaliski Przegląd Pojazdów Terenowych Militarnych i Zabytkowych "Kaliska Blaszanka".
    W najbliższych planach (już realizowanych) mamy zorganizowanie w Kaliszu profesjonalnego toru do jazdy terenowej, który posiadałby różne stopnie trudności tak, aby mogli z niego korzystać zarówno członkowie naszego klubu, jaki i posiadacze aut typu "SUW", którzy nigdy nie "zjechali z asfaltu" a chcieliby wypróbować możliwości swojego auta.
    Wszystkie działania finansujemy tylko i wyłącznie ze składek członkowskich i dlatego rozwój naszego klubu oraz uczestnictwo w wielu imprezach krajowych jest mocno ograniczone.
    Zwracamy się do Państwa z propozycją dofinansowania działań naszego klubu w zamian na aktywną reklamę Państwa firmy. Oferujemy możliwość umieszczenia naklejek reklamowych na większości naszych aut, istnieje możliwość dostosowania auta do potrzeb wizualizacji Państwa Firmy (przemalowania w barwy firmowe itp.) zamieszczenia banerów reklamowych siedzibie klubu jak i na organizowanym torze terenowym, logo sponsorach na naszych klubowych koszulkach i wiele innych sposobów na skuteczną reklamę.
    Pojazdy, którymi się poruszamy znacznie wyróżniają się .z tłumu. i są dobrym środkiem reklamy. Członkowie naszego klubu często uczestniczą zarówno w krajowych jak i zagranicznych imprezach off-roadowych między innymi "Kozackie Wertepy".
    Możemy zorganizować .piknik w terenie. dla firmy z możliwości wypróbowania swoich sił za kierownicą kilku naszych aut, aby posmakować przyjemności "taplania autkiem w błotku".
    Z chęcią podzielimy się zdobytym przez nas doświadczeniem, aby z pozoru nie do pokonania przeszkoda była odniesionym sukcesem.
    Jeżeli wyrażają Państwo chęć współpracy z nami z przyjemnością przybędziemy na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie i przedstawimy nasze plany.

Z poważaniem:
Zarząd Jeep Klub 4x4 Kalisz- Ważne kontakty - prezes - wiceprezes - sekretarz - admin - spam - prawa - Pagerank 3 -